Вчитель біології »

Вчителем основи здоров'я було проведено виховний захід до "Всесвітнього дня доброти", який відзначається 17 лютого. В цей день доброти, крім добрих посмішок і справ, прийнято дарувати знайомим і незнайомим людям квіти. А спеціально для цього дня французький художник Оріль створив символ - відкрите серце.Всесвітній день доброти  насамперед потрібен для того , щоб нагадати про мораль і людяність про чуйність і взаємоповагу. Творити добрі справи неймовірно легко, добро не вимірюється грошима

Учні школи разом із вчителем біології Поцко Г. П. та завучем школи Кужіль М. М. зустріли птахів. Птахи це частина природи, вірні наші помічники. Саме тому наша школа долучилась до Всеукраїнської акції  "Годівничка", мета якої привернути увагу молоді до життя птахів.

Мудрець сказав:
''Живи, добро звершай
Та нагород за це не вимагай.
Лише в добро і вищу правду віра
Людину відрізня від мавпи й звіра.
Нехай ця істина стара:
Людина починається з добра.''
27.12 учні 6 класу, а саме: Матушак Агнеса, Пятак Ангеліна, Каналош Ірина, Поцко Аліса, Довганинець Ангеліна разом з класним керівником Поцко Г. П. зробили добру справу, на зібранні кошти придбали необхідні речі для Будинку дитини в місті Сваляві.

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашій школі. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою та подарунками. 24 грудня у Родниківській гімназії  учні 6 класу провели новорічний ранок на тему "Новорічне диво". По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували подарунки учням від голови Полянської  ОТГ  І.І. Дрогобецького. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. З Новим роком! Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2021 стане таким, яким ми хочемо його бачити.

1 грудня весь світ відзначає міжнародний день боротьби зі СНІДом, тому шкільна родина долучилася до важливої всесвітньої проблеми. «На інформаційних годинах з теми «Все про СНІД», що провела вчитель основ здоров’я Поцко Г.П., школярі дізналися про низку профілактичних заходів, які допоможуть зберегти своє життя і здоров’я від небезпечної хвороби.

26 листопада вчителем бiологii Поцко Г.П. було проведено вiдкритий урок на тему: Одноклiтиннi твариноподiбнi органiзми. Метою уроку було: ознайомити учнiв iз амебою та iнфузорiэю туфелькою, а сама будовою, рухом, розмноженням, середовищем iснування та значенням.

15 ЖОВТНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ РУК

Сьогодні Всесвітній день чистих рук. Із 2008 р. цей день відзначається щорічно 15 жовтня і присвячується підвищенню обізнаності та розуміння важливості миття рук із милом як ефективного та доступного способу запобігання хворобам і збереження життя людей.

Тема цьогорічного дня: «Чисті руки — рецепт вашого здоров’я». Чисті руки захищають наш організм від небезпечних вірусів і бактерій, знижують ризики респіраторних вірусних інфекцій, зокрема, грипу та ГРВІ.

Вчителем біології та основи здоров'я Поцко Г. П.  було проведено годину спілкування з учнями школи.

1 жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку.

Учні і вчителі Родниківської гімназії Плосківського ліцею активно включилися в акцію милосердя і навідались до одиноких пенсіонерів, інвалідів з подарунками, втішними словами, приємними усмішками. Учні 6 класу навідались до Стегури  Михайла.

У школі був проведений тиждень біології та хімії (11.12- 15.12.2017 року).

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи, вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Основною метою тижня хімії та біології є: виховання любові до предмета; активізація пізнавальної діяльності учнів; поглиблення знань учнів у різних ділянках цих наук.

В рамках цього тижня були проведені  заходи:

Відкриття тижня.

"Хімія повсюди"

Проведений захід "Здоровя -

Проведено захід " Не рубай  ялинку" метою якого було показати ,як людина завдає шкоди природі, рубаючи  лісові красуні. Учні школи  зробили ялинки з підручних матеріалів ,

цим показали , що   свої оселі на новорічні свята можна прикрасити  новорічною красунею не рубаючи ялинки.

За кращі новорічні композиції, стіннівки, малюнки  учні школи нагороджені грамотами.

Учні школи долучилися до Всеукраїнської акції " Годівничка ". Діти вдома виготовили

годівниці  із підручних засобів, які потім вивісили у шкільному саду.

Відповідальний : вчитель біології Поцко Галина Петрівна

Учні 6 класу захищали свої міні - проекти над якими працювали:

Мелеш Христина   Тема : Водорості.

Йовбак Василь  Тема: Квіткові  рослини

Богданова Анастасія учениця 7 класу

Тема:Отруйні та їстівни гриби

Пичкар Ангеліна Юрівна учениця 8 класу брала участь в районних олімпіадах 2016-2017 н.р.

та зайняла третє місце з біології ( вчитель Поцко Галина Петрівна)

Переможці Всеукраінського конкурсу ГЕЛІАНТУС

Координатор конкурсу: Поцко Галина Петрівна

Грамоти за найкращі результати отримали: Мориляк Володимир - хімія;

Полончак Аніта - хімія; Дубей Мирослава - хімія; Митрак Неля - хімія.

28.02. Галина Петрівна провела відкритий урок з біології в 9 класі.

Тема уроку: Запліднення. Ембріональний розвиток.

Мета:створити умови для усвідомлення інформаційного запиту про ембріональний

розвиток людини; розуміння учнями значущості знань про індивідуальний розвиток людини;

формування морального відношення до зачаття і вагідності; відповідальність за життя , яке не народилося.

Вчитель біології та хімії Поцко Галини Петрівна.

Закінчила у 2010 році УЖНУ та здобула кваліфікацію магістра вчитель біології та хімії.

Проблемне питання над яким  працюю: "Використання інноваційних  технологій  на уроках біології та хімії".

«  Березень 2024  »

• uCoz Manual