Середа
24.04.2024
05:00
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Родниківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Головна Реєстрація Вхід
Вісті з уроку »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

6 березня в школі проведено відкриту виховну годину в 6 класі на тему "Роби добро, бо ти людина" (кл. керівник Бомбушкар Тетяна Василівна) метою виховної години було сприяти формуванню чуйності, доброзичливості; розвивати в учнів впевненість, що успіх залежить від власних зусиль, від того, наскільки ми будемо людяними, гуманними, толерантними у стосунках. Навчити оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги; пробуджувати у дітей щирий інтерес до всього корисного, морального, бажання берегти людську гідність; виховувати повагу до людей, доброзичливість. Виховувати бажання зростати добрими, справедливими, чуйними людьми.

   

5 лютого в 6 класі проведений відкритий урок з української мови на тему "Написання не з прикметниками" (вч. Пічкар Галина Валеріївна). Метою уроку було

поглибити знання учнів про прикметник як частину мови, ознайомити з правописом частки не разом і окремо з прикметниками, формувати вміння знаходити відповідну орфограму та обґрунтовувати вибір написання;

  • розвивати творчі вміння зіставляти, порівнювати, моделювати й конструювати мовні явища;
  • виховувати патріотичні почуття, любов до Батьківщини, рідної мови.
  •    

.

 

     11 грудня в школі було проведено заплановане засідання МО класних керівників на тему «Формування в школярів ціннісного ставлення до історичних, культурних і духовних надбань рідного краю». У в у 8 класі проведена виховна година на тему “Ми хочемо миру» (кл. керівник Я.І. Матушак). На виховній годині класний керівник намагалася виховувати в учнів патріотичні почуття, національну свідомість, людяність, доброту, милосердя, гордість за Україну; допомогла зрозуміти, що активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність за долю держави будуть гарантією незалежності та миру в Україні. Адже про мир і щастя мріють люди з давніх-давен, скільки існує людство, стільки й живе у серцях чарівна мрія про мир. Бо ж лише коли мир є, то можуть здійснитись усі найзаповітніші прекрасні мрії людини, її надії і помисли, тоді кожен може реалізувати себе повністю, розкрити свої здібності і таланти. Тільки зараз ми до кінця зрозуміли, яким важливим є для нас мир.

Учні з великою цікавістю переглянули відеоролик «Нам потрібне мирне небо». Читали напам᾽ть вірші

«Хай буде мир від нині і довіку!», «Хочемо миру- нехай буде мир!».

На виховній годині було проведено акцію «Голуб миру»

     

 

   

22. 11. 2018 року в групі продовженого дня було проведено відкриту виховну годину на тему "Здоров'я – найвища цінність", вихователем групи продовженого дня Арендаш Діаною Едуардівною.

Метою заняття було: створити умови для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя; розширити поняття про те, що від здоров'я дітей залежить здоров'я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє; розвивати бажання вести активний спосіб життя, дбати про свій фізичний і духовний стан; виховувати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров'я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом; дати дітям корисні поради щодо збереження і зміцнення здоров'я.

      

 

В другому класі на уроці природознавства (вч. Мориляк Віра Володимирівна) провела урок на тему "Як рослини готуються до зими?" На якому учні ознайомилися з осінніми змінами в житті рослин, поглибили знання про причинно-наслідкові зв'язки між змінами в живій і неживій природі. В результаті діяльності, творчого пошуку учні побачили результат власної праці.

 

 

 

 

   

 

 

 

  2017-2018 навчальний рік

22 березня проведений відкритий урок з української літератури в 9 класі (вч. Матушак Яніна Іванівна) на тему  Жіноча доля в творчості Т. Г. Шевченка  за поемою  «Катерина».  Проблема соціальної нерівності й трагічної долі селянки в тогочасному суспільстві. Метою уроку було  висвітлити проблеми соціальної нерівності й тяжкої долі селянки в кріпосницькому суспільстві, засобами виразного читання викликати співчуття до трагедії Катерини й осуд безчесної поведінки російського офіцера; розвивати навички виразного читання й ідейно-художнього аналізу тексту, спостережливість, уміння узагальнювати , виховувати співчуття до скривджених, бажання допомогти ближньому. На уроці учні із захопленням переглянули презентацію до поеми "Катерина" 

    

14 березня  2018 року вчителем початкових класів Йовбак Н. М.  було проведено відкритий урок з фізичної культури в 3 класі. Тема уроку:"Організаційні вправи, загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Вправи з малим м'ячем: метання малого мяча "із-за спини через плече" на дальність із місця. Рухлива гра "Мисливці і качки". Метою уроку було повторити різновиди ходьби та бігу; вивчити техніку метання м'яча"із-за спини через плече" на дальність із місця, розвивати і  вдосконалювати в учнів гнучкість в плечових суглобах і в грудному відділі хребта, координацію руху, спритність і швидкість руху.   

 

Проведений відкритий урок з біології в 6 класі (вч. Поцко Галина Петрівна) на тему "Узагальнення і систематизація знань з теми рослини". Метою уроку було встановити рівень оволодіння учнями основними теоритичними знаннями з теми. Учні за допомогою презентацій та відео матеріалів добре розповіли і засвоїли будову квіткових рослин (корінь, пагін, стебло, листок, квітка, плід), а також виховувати етично-ціннісне ставлення до природи, розвивати інтерес до знань  умінь і навичок самостійної роботи.

    

 27 лютого проведено відкритий урок з природознавства в 5 класі (вч. Козар Марія Іванівна) на тему " Повітря  - суміш  газів. Властивості повітря . Значення повітря" . Метою уроку було ознайомити учнів із складовими частинами повітря, з їх властивостями. Довести основні властивості повітря: прозорість, зміну температури, з висотою, причини переміщення повітря, ознайомити із заходами охорони повітря в Україні

   

16 лютого 2018 року проведено відкритий урок з геометрії в 7 класі ( вч. Бомбушкар Тетяна Василівна) на тему : Розв'язування задач з теми “Трикутники. Ознаки рівності трикутників. Рівнобедрений трикутник і його властивості”. На уроці учні  навчилися   виділяти ознаки різних видів трикутників, об’єднувати трикутники за групами на основі знайдених ознак;  встановлювали зв’язки, виявляти схожість та  відмінність між об’єктами;  Під час  аналізу притчі про "трикутники"  учні  вміли  аналізувати ситуацію  зробили висновки,  співпрацювати в групах над вирішенням проблеми, вільно висловлювати власні думки при прийнятті спільного рішення; поглибити розуміння особистої участі та відповідальності, прав та обов’язків, толерантного ставлення, поваги, рівності, свободи, справедливості.   

6 лютого 2018 року було проведено відкритий урок з літературного читання в 4 класі (вч. Мориляк Ірина Петрівна) на тему "Життя і творчість Івана Франка. Роман Завидович "Поет -Каменяр"   На уроці вчителька поставила мету: збагатити знання учнів новими відомостями про життя і творчість І. Я. Франка, вдосконалювати навички свідомого виразного читання, вміння добирати потрібну інтонацію під час читання, розвивати зв'язне мовлення учнів, виховувати пошану до народних геніїв, інтерес до їх творчості.

     

23.11.2017 року в групі продовженого дня було проведено виховну годину на тему Україна – моя Батьківщина, вихователем групи продовженого дня Арендаш Діаною Едуардівною.

Метою заняття було: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну, продовжити ознайомлення учнів з національними символами України, формувати національну свідомість школярів, виховувати патріотів рідної держави, повагу до її символів, розвивати пізнавальні інтереси; виховувати любов до рідного краю, його історичнного минулого і сучасного.

   

15 листопада 2017 року проведено інтегрований урок з елементами компаративного аналізу з української літератури в 5 класі вчитель Пічкар Галина Валеріївна   Тема. Країни різні – мораль одна. (Індійська народна казка «Фарбований шакал» і казка І. Франка «Фарбований лис»).

Мета: дати початкове поняття про компаративний аналіз, встановити спільні елементи в казках «Фарбований шакал» і «Фарбований лис» І.Франка, формувати вміння порівнювати літературні твори, виявляючи спільне та відмінне, розвивати вміння працювати в групах, сприяти вихованню інтересу до вивчення літератури.

30.03.2017 року проведено відкрит заняття в групі продовженого дня. Тема "Державні та народні символи України " . Вихователь  Арендаш Діана Едуардівна 

   

28.03.2017р. Проведена відкрита виховна година в 7 класі класний керівник Козар Марія Іванівна. тема "Закон і ми" метою виховної години було виховувати в учнів правову свідомість,  навести приклади правопорушень серед молоді; розвивати інтерес до читання літератури, матеріалів періодичної преси, перегляд телепередач на правову тематику, виховувати в учнів правову свідомість. Для досягнення мети обрано тип виховної гри у форі бесіди. Підготовлено ряд ситуацій , використано ККУ, Конвенцію про права дитини, завдання на карточках та ін.. 

 

      

14.03.2017р. Проведений відкритий урок в 2 класі вчитель Шипович Марія Юріївна з позакласного читання    метою якого було розширити коло читацьких інтересів, водсконалювати навики роботи над змістом прочитаних творів різних жанрів, уміння висловлювати власну думку, давати характеристику героям оповідань, визначити головну думку;    

Розвивати виразність читання, уміння слухати і робити висновки;

Виховувати почуття гордості за рідну Україну, шану до символів, бажання вивчати культуру і звичаї свого народу.

  

  03.03.2017р. Відкритий урок з природознавства 5 клас вчитель: Козар М.І. Тема "Вода-розчинник. Розчинні й нерозчинні речовини. Розчини в природ".

  

 

 01.03.2017р проведений відкритий урок з фізичної культури.  у 9 класі ( Петрус І. І.)   Тема: "Прямий нападаючий удар з власного підкидання , з накидання партнера, з передачі партнера".

   

19 грудня проведена відкрита виховна година у 8 класі  (класний керівник Пічкар Г. В.) на тему: " Знання — це скарб, а вміння вчитись — ключ до нього." 

Мета: сприяти усвідомленню учнями важливості набут­тя освіти; допомогти школярам визначити шляхи вдосконалення власних навичок, навчати само­стійно здобувати знання; виховувати в учнях пот­ребу в постійній самоосвітній діяльності. 

 

 

13 грудня проведений бінарний урок з алгебри у 8 класі. (вч. Бомбушкар Тетяна Василівна).  Тема уроку.  Степінь з цілим показником. Стандартний вигляд числа.  Мета уроку:  узагальнити і систематизувати знання:  вміти застосовувати їх при розв’язуванні фізичних задач;  розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу; показати міжпредметні зв’язки математики та фізики, прививати інтерес до точних наук, екологічну культуру і патріотизм; ознайомити з деякими відомостями з історії математики та    фізики.

Урок розпочатий словами  Ліни Костенко

                                                                   "Скільки років Землі – і мільярд,

і мільйон, а яка вона й досі ще гарна!"

На протязі всього уроку учні із захопленістю працювали виконуючи вправи різного виду: обчислити вирази та прочитати ім'я та прізвища видатних математиків чи фізиків, виконували тестові завдання та задачі  фізичного змісту. Учні  також були познайомлені з будово Сонячної системи та переглянули відео про Рене Декарта

  

15 листопада проведено відкритий урок в 3 класі Мориляк І. П. з літературного читання на тему: Не роби іншому того, чого сам не любиш. Іван Якович Франко "Лисичка і Журавель". Метою урока було  продовжити ознайомлення учнів із українськими казками, а саме Іваном Франком і його казкою "Лисичка і Журавель", формувати навички свідомого читання, розвивати звязне мислення, уміння висловлювати свої думки, розширювати словниковий запас учнів, увагу, фантазію, учити бути гостинними та вихованими.

    

 

Проведена виховна година в 1 класі на тему "Славетні українці". вчитель Лизанець Г. Д. Учні разом з учителем створили фотоальбом. виховна година проходила під девізом

"Всяк мусить пізнати

свій народ і народ в собі"

  

8 листопада проведений урок з літературного читання в 4 класі Мориляк В.В. Тема уроку:"Образи символів нашої держави у віршах і науково-пізнавальних текстах". Мета: розширити та уточнити знання учнів про державні символи України та історію їх створення; сприяти формуванню національної свідомості; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати навички поводження під час урочистих подій; пізнавальний інтерес; виховувати патріотичні почуття ,гордість за свою Батьківщину-Україну;шанобливе ставлення до символів.

     

7 листопада проведений відкритий урок з української мови у 9 класі вчитель Пічкар Г. В.  Тема уроку "Скланопідрядне речення, його будова, засоби зв’язку в ньому." Метою уроку було  дати учням наукове поняття про складнопідрядне речення (СПР), з’ясувати   відмінності між сполучниками і сполучними словами,  розвивати вміння   знаходити СПР у тексті, визначати головну і підрядну частини, виховувати  культуру мовлення, виховувати любов до мови, Батьківщини.                      

2015-2016 навчальний рік

19 квітня у 8 класі класним керівником Бомбушкар Т. В. була проведена відкрита виховна година на тему: "Ти будеш жити, УКРАЇНО, країно щастя і добра". Мета виховної години розширити поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави; розвивати в учнів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої  держави;  наполегливо  вчитись,  щоб  принести  якомога більше  користі  рідній  Україні; формувати  в  учнів  активну  громадянську  позицію  щодо єдиної,  цілісної  держави  та захисту  її  кордонів;  виховувати  патріотичні  почуття,  гордість  за свою Батьківщину – Україну

Форма проведення:  година спілкування для учнів  8-го класу  з випереджальними завданнями для творчих пар географів, істориків, краєзнавців, читців.

      

Першого березня проведений відкритий урок з українського читання в 4 класі. Класовод Лизанець Г. Д.

Сьогодні у нас незвичайний урок;

У казку сьогодні ми зробимо крок.

Із казкою ми вже стрічались не раз,

І знову вона зааввітає до нас.

Метою його було розкрити і поглибити знання учнів про творчість видатної української поетеси Лесі Українки та ознайомити учнів з літературною казкою "Біда навчить".Дитяча любов до казки переростає у потребу спілкуватися з природою, оберігати її, проникати у глибини та пізнавати світ.

   

24 лютого був проведений відкритий урок із зарубіжної літератури у 6 класі на тему: "А. де Сент-Екзюпері і його казка-притча "Маленький принц""  Метою якого було ознайомити учнів із біографією і творчістю Антуана де Сент-Екзюпері; дати поняття про казку-притчу; розвивати в учнів логічне та творче мислення, зв'язне мовлення, навички виразного читання; сприяти формуванню високих моральних якостей школярів. Урок провела Пічкар Г. В.

     

22 лютого вчитель хімії (Поцко Галина Петрівна) провела відкритий урок у 8 класі з хімії на тему: Узагальнення і систиматизація знань з теми "Основні класи неорганічних сполук". Мета уроку: узагальнити, систематизувати й скоригувати знання  учнів з теми "Основні класи неорганічних сполук" ;з'ясувати рівень знань, умінь і навичок про кислоти солі, основи, оксиди, їх хімічні і фізичні властивості4 продовжити формування позитивних взаємовідносин між учнями в колективі.

   

Проведена відкрита виховна година у 5 класі (класний кер. Я.І. Матушак) на тему «Україна-моя Батьківщина».

На виховній годині класний керівник намагалася виховувати в учнів почуття патріотизму, гордість за свою Батьківщину-Україну; почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу. Яніна Іванівна зробила наголос на останніх подіях, які відбуваються в країні.

 

 

   

Першого грудня  в 6 класі був проведеней відкритий урок з математики (вчитель Бомбушкар Тетяна Василівна) Тема. Розв’язування задач за темою “Відношення. Пропорції” 
Мета: 
- удосконалювати знання учнів за темою “Відношення. Пропорції”; 
- формувати вміння застосовувати набуті знання і навички до розв’язування задач, критично мислити ; 
- розвивати навички самостійності, винахідливості, логічного мислення, самоконтролю, уваги; 
- розширювати світогляд учнів; 
- виховувати почуття колективізму, необхідності здобувати знання для майбутньої професії, бути корисним для людей і Батьківщини. 
Тип уроку: засвоєння навичок і вмінь 
Форми роботи: групова, індивідуальна і колективна. 
Обладнання: презентація до уроку, картки із задачами, карта України, атласи для кожної групи, таблиця результатів роботи учнів в групах, комп’ютер. 
Девіз уроку: «Математика – це мова, на якій говорять всі точні науки.» 
                                                                                             М.І.Лобачевський 

 

24 листопада проведена відкрита виховна година в 6 класі (класний кер. Козар Марія Іванівна) на тему "Здоров'я - найцінніший скарб людини". Метою виховної години було виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров'я та стимулювати бажання дбати про нього; формувати культуру здоров'я; нагадати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров'я4 сприяти усвідомленню учнями необхідності ведення здорового способу життя; прищеплювати інтерес до занять фізичною культурою і спортом.

   

12 листопада проведений відкритий урок з математики  в 3 класі  вчителем Мориляк Вірою Володимирівною. Тема уроку: "Алгоритм виконання письмового додавання. Письмове додавання трицифрових чисел без переходу через розряд".

Мета. Ознайомити учнів з алгоритмом виконання письмового додавання трицифрових чисел без переходу через розряд. Повторити прийоми усного додавання і віднімання трицифрових чисел. Удосконалювати вміння розв'язувати задачі. Розвивати логічне мислення обчислювальні навички. Виховувати любов до прекрасного, інтерес до традицій українського народу, до предмета

Обладнання. Віночок з квітами, конверт, комп᾿ютер, малюнки квітів, картки.

             Тип уроку. Урок-віночок.   Урок проведений під  девізом

До праці мерщій!

Усі перешкоди здолати зумій.

Працюй наполегливо, швидко, старанно,

Щоб кожна хвилина не втратилась марно.