Субота

Наша гордість »

2019-2020 навчальний рік

24 грудня на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У конкурсі взяла участь  учениця 9 класу Мелеш Христина Михайлівна  керівник ( учитель історії Токарчик Віта Володимирівна)

Учні нашої школи взяли участь у конкурсі художньої самодіяльності "Голос громади" 23.12.2019 року  і отримали такі місця:

у молодшій віковій категорії      І місце отримали Півкач Іванна та Матушак Яніна - учні  4 класу

середня вікова категорія             ІІ місце отримали П'ятак Тетяна та П'ятак Евеліна - учні 6,7 класів

ІІІ місце отримали Мелеш Христина та Індич Дарина - учні 9 класу.

Учні нашої школи взяли участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика у 2019-2020 навчальному році і отримали

ІІ місце  Пічкар Анастасія - учениця 3 класу

ІІІ місце :  Митряк    Антон - учень 9 класу;

Довганинець Богдана - учениця 6 класу

Учень 9 класу Митряк Антон Білалович отримав І місце у півфіналі обласного заочного профорієнтаційного конкурсу презентацій  "Живи, працюй, розвивай привабливість рідного краю"

19 учнів початкових класів отримали сертифікати за участь у конкурсі "Колосок"

2018-2019 навчальний рік

16 учнів початкових класів були нагородженні сертифікатами за участь у конкурсі "Колосок".

Учасники військово  національно-патріотичної гри "Джура"

Учасники Всеукраїнського  конкурсу БОБЕР

Переможці Всеукраїнського конкурсу ГЕЛІАНТУС

Координаторами конкурсу є: Козар Марія Іванівна, Поцко Галина Петрівна, Бомбушкар Тетяна Василівна.

Диплом переможця отримали Йовбак Марина Василівна та Півкач Вікторія Анатоліївна учениці  9 класу

Переможці районних олімпіад в 2015-2016 році.

Малярчик Ангеліна Василівна учениця 3 класу третє місце з української мови (вчитель Мориляк Віра Володимирівна).

Пичкар Тарас Петрович учень 8 класу перше  місце з трудового навчання .

Калабішка Володимир Генадійович учень 9 класу друге місце з трудового навчання (вчитель Кужіль Петро Іванович)

Сегедій Евеліна Мирославівна учениця 8 класу друге місце з географії (вчитель Поцко Галина Петрівна)

Йовбак Марина Василівна учениця 9 класу третє місце з математики( вчитель Кужіль Марія Михайлівна), третє місце з української мови вчитель (Лизанець Олена Георгіївна)

Митряк Антон Білалович учень 5 класу перше місце в конкурсі імені Петра Яцика (вчитель Лизанець Олена Георгіївна)

28 квітня 2015 року в Ужгороді відбувся 18 обласний огляд-конкурс словацької казки та поезії "Чарівність казки". Учні Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів вже кілька разів підряд беруть участь у цьому конкурсі і займають призові місця.

Учениця 6 класу  Сегедій Евеліна у 2013 році зайняла ІІ місце у  другій категорії і була нагороджена дипломом та цінними подарунками.

У 2014 році учениця 8 класу Сегедій Уляна зайняла ІІІ місце у другій категорії і нагороджена цінними подарунками. Цього року (2015) учениця 9 класу  Сегедій Уляна зайняла ІІІ місце  у 3 категорії і нагороджена дипломом та цінними подарунками.

„Майбутнє країни – у мріях дитини”

З кожного по нитці – бідному на сорочку, саме на таку тему булонамальвано конкурсний малюнок учнем  нашої школи.  П’ятак Ярослав Михайлович живе у мальовничому гірському селі Родниківка Свалявського району. Навчаєся у п’ятому класі Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів. У вільний час відвідує спортивні секції, гуртки, конструює, майструє та найбільше любить малювати. Малює пейзажі, створює родовідне дерево, задумуючись над долею своєї родини та держави. Мріє, щоб вона була багатою, процвітаючою країною у колі європейських держав.

Переможці Всеукраїнського конкурсу "Левеня"

Мориляк Ангеліна ,Сегедій Евеліна , Мориляк Володимир -учні 7 класу,

Йовбак Марина, Півкач Вікторія, Циганин Діана, Гетьман Анастасія, Гнаткович Каріна - учні 8 класу,

Савчур Катерина , Сегедій уляна - учні 9 класу