Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти — міжнародне свято, що відзначається 13 листопада. Воно було введене в 1998 році Всесвітнім рухом за доброту і коаліцією національних громадських організацій за доброту.Свято відзначають у багатьох країнах, включаючи Канаду, Австралію, Нігерію і Об'єднані Арабські Емірати. Суть Всесвітнього дня доброти - зробити наш світ добрішим і більш співчутливим. Учасники руху впевнені, що добро здатне об'єднати всі народи. В цей день у 1 класі Лізанець Г.Д. була проведена бесіда" Живи так, щоб тобі було добре, а другим ще краще". Шипович М.Ю. у 2 класі провела квест- гру " Дерево добра", ознайомила учнів із сутністю поняття" доброта" , учила дітей цінувати добро, готовність робити добрі справи. Мориляк І.П. провела з учнями 3 класу "Подорож містом Доброти". На якій викликала бажання іти дорогою добра,формувала вміння оцінювати вчинки, диференціювати ознаки доброго і злого, виховувала кращі людські цінності. У 4 класі Мориляк В.В. був проведений урок" Вчимося доброти", на якому формувалися уявлення дітей про моральні якості людини, учні вчилися говорити одне одному приємні слова - компліменти, робити вітальну листівку. Вчителька виховувала наполегливість, творчі здібності, почуття задоволення від виконаної роботи.Учні побували у королівстві Феї Добринки, яка навчила їх творити добро і боротися зі злом.Погралися в дидактичні ігри"В якому вчинку живе добро", " Кошик добрих справ"

Переглядів: 168 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2020  »