Всесвітній день боротьби з СНІДом

Щорічно 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема ВІЛ/СНІДу, та толерантного ставлення до хворих на цю недугу, серед учнів 1-9 класів нашої Родниківської гімназії, кожен рік проводиться багато різних заходів.  Класними керівниками та  вчителем основи здоров'я Поцко Г.П. було проведено години спiлкування, перегляд вiдеороликiв, виставка стiннiвок та науково- iнформацiйноi лiтератури - все це було направлено на формування навичок здорового способу життя, пiдвищення рiвня обiзнаностi учнiв про ВIЛ/СНIД. Було проведено ряд занять про попередження захворювання на ВІЛ/СНІД на теми: «Ми-проти СНІДу!», «Скажімо СНІДу-НІ!», «Ми за життя без СНІДу!». А також, учні та вчителі нашої гімназії, підтримали День боротьби зі СНІДом - акцією «Червона стрічка», щоб ще раз наголосити, що здоров‘я найголовніше, що у нас є і про нього потрібно піклуватися.

Під час занять з вихованцями обговорювалися різні аспекти хвороби, шляхи передачі, симптоми, профілактика захворювання та толерантне відношення до ВІЛ-інфікованих людей. З відповідей учнів на запитання, в кінці занять, було видно, що вони зрозуміли, що СНІД - це важка хвороба і несе загрозу людству. Більшість учнів виявили толерантне ставлення до недужих.

Маємо надію, що сьогоднішні заняття будуть корисними нашим учням!

Переглядів: 239 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2021  »