Неділя

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ
В наш час Інтернет - найбільший винахід людства. Всесвітня павутина змінила уявлення людей про час, відстані, способах спілкування, можливості заробітку та проведенні дозвілля. Завдяки інтернету сучасна людина отримує в десятки разів більше інформації, ніж наші предки. Але на жаль, не все, що зустрічається в мережі, значимо, вірогідно, логічно обґрунтоване і безпечно.
Жертвами інтернету найчастіше стають діти та підлітки.Крім того, інтернет - це хороше поле діяльності для шахраїв, потрапити на вудку яких у віртуальному просторі набагато легше, ніж оффлайн.
Питаннями безпеки підростаючого покоління і дорослих в мережі стурбовані фахівці у всьому світі, тому в 2004 році був заснований Міжнародний день безпечного інтернету. Мета цього свята сформувати розуміння правильного користування Інтернетом та виявити всі плюси та мінуси бездумного та грайливого ставлення до ресурсів глобальної мережі. Виявити фактории ризику для дітей у цій сфері та навчити користувачів Інтернету, як себе убезпечити в кіберпросторі.
Відзначаючи цей день 14 лютого у нашій школі учні 9 класу разом з учителем інформатики Бомбушкар Т. В. провели відкритий виховний захід «СУД НАД ІНТЕРНЕТОМ» де поглянули на глобальну комп’ютерну мережу Internet з різних сторін. Побачили як позитивні, так і негативні її якості. І дійшли до такого висновку, що Internet є дуже важливим джерелом інформації, користуватися яким поза сумнівом треба, проте при цьому не слід забувати про ті проблеми, які несе в собі глобальна мережа і відноситься до неї з часткою розумного скептицизму. І пам’ятайте: вибір — за нами!!!

Переглядів: 345 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »