Великодні дзвони

6 квітня на базі Родниківської ЗОШ І-ІІ ст. пройшло засідання методоб'єднання класних керівників Полянської ОТГ, де головою обрали Марину Михайлівну Бровко, класного керівника 8 класу Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Олена Георгіївна Лизанець – класний керівник 5 класу, провела виховну годину на тему «Великодні дзвони».

Класний керівник у своєму вступному слові привітала всіх присутніх з наступаючим великим весняним святом – Великоднем.

Разом із пробудженням природи від зимового сну в Україні починається весняний цикл народних свят. На цей період припадає одне з найбільших після Різдва християнських свят - Великдень, початки якого сягають в X століття. Це світле й радісне свято Воскресіння Сина Божого - Ісуса Христа.

На виховну годину було запрошено почесну людину села – отця Володимира , який цікаво розповів присутнім про святкування Великодніх свят.

Класний керівник підготувала і показала на мультимедійній дошці презентацію про писанку. Усі присутні із захопленням переглянули матеріали про єдиний в Україні музей «Писанка», побудований у 2000 році у місті Коломия Івано-Франківської області, частиною музею є архітектурна споруда писанки , висотою 13,5 метри, 10 метрів діаметром. У ньому зібрано понад 6 тисяч писанок з різних регіонів України.

Присутні із задоволення слухали виступи учнів, які розповідали легенди про крашанки і писанки, читали вірші, гуморески, співали коломийки ,пісні про Великдень.

Дирекція школи і гості подякували учням і класному керівнику за цікаве і змістовне заняття, яке виховує в учнів любов до свого народу, його звичаїв, обрядів, традицій, кращі якості національного характеру.

Переглядів: 384 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2017  »