Вчителю! Низький тобі уклін

«Справжній учитель той,

у кого знань і умінь колодязь,

а біля того колодязя ще й

срібне відерце»

В. Святовець

Чарівне вміння розуміти та відчувати тонкощі педагогічної роботи притаманне справжньому вчителю.

Учитель - це професія від Бога, а решта професій - від учителя. Кожен з нас пам'ятає свою першу вчительку, улюбленого вчителя - предметника і того, хто «ганяв» учнів із 5-9 класів по вивченому матеріалу. Шкільні роки залишаються у пам'яті як найбезтурботніші й найщасливіші. З плином часу вчорашні учні приводять до школи вже своїх дітей, радіючи, що їх сина чи дочку вчитиме улюблений викладач.

Учитель не просто навчає молоде покоління певних дисциплін, він сіє в їхніх душах прагнення досягти успіху, бажання глибше пізнати світ, творити, бути мудрими, сильними та небайдужими.

До того ж учитель - одна з найдревніших професій, саме тому цією діяльністю займались виключно ті люди, високі інтелектуальні здібності яких не піддавались сумніву.

Усі ці слова були сказані на урочистому святі, присвяченому Дню учителя у Родниківській ЗОШ І-ІІ ст.

Свято розпочали учні 9 класу зі словами:

Вчительська доля - мудрістю вкрита

Дзвенить вона сміхом дитячих сердець.

Вчительська доля - дощем раннім вмита,

Вона для людей буде вічним взірцем.

Вклонімось низько вчительській долі

І шану святу крізь віки пронесем

Серця подаруєш в дитячих долонях

І щедру любов принесем.

Також напередодні свята у школі пройшов День учнівського самоврядування. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем. Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишили в пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

Переглядів: 268 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »