УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виростала повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам безпеки вкрай важлива. Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності проводиться для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека».

Тому на педагогічний колектив покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.. Ознайомлювати учнів з Правилами безпеки педагоги починають з перших днів навчання. Тому в школі в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» в школі було проведено уроки, бесіди, практичні заняття з з правил дорожнього руху в 1-9 класах. Організовано виставки дитячих малюнків та стінгазет з безпеки дорожнього руху.

1 клас- виховну годину « Знай і виконуй правила дорожнього руху» (вчитель Мориляк В.В.);

2 клас- виховне заняття «Абетка пішохода»(вчитель Лізанець Г.Д.);

3 клас- бесіду «Автомобіль - джерело небезпеки»(вчитель Шипович М.Ю.);

4 клас- виховну годину «Правила дорожнього руху-закон життя»(вчитель Мориляк І.П.).

5 - 9 класах проведено практичні заняття та тренінги  на тему: "Безпека на дорозі. Я- велосипедист"

Переглядів: 323 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2017  »