Субота
11.05.2024

Тиждень початкової школи

23 листопада у нашій гімназії розпочався тиждень початкових класів, який тривав до 27 листопада. Понеділок. Виготовлення аплікації " Їжачок - сто голочок". Найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона завжди чарувала і чарує, хвилювала і хвилює своєю неповторною красою кожного, хто не байдужий до неї, хто оберігає її. В цей день учні 1 класу разом з Лізанець Г.Д. одягали їжачка в кожушок із голочок. Закріпили знання про те, як їжаки готуються до зими.Подивилися виставу" Чому у Їжачка багато голочок?" Вівторок . День математики. " Серед усіх наук, що відкривають людству шлях до пізнання законів природи, наймогутніша, найвеличніша наука - математика",- так писала Софія Ковалевська понад сто років тому. Справді, отримані дитиною на уроках математики знання можуть прислужитися їй у різних сферах життя. Учні 2 класу із задоволенням працюють у групі. Разом із вчителькою Шипович М.Ю. виготовили аплікацію із геометричних фігур. Метою заняття є формування вміння працювати в команді, виховувати товаристкість, акуратність, стимулювати цікавість до математики. Середа. Мориляк І.П. проведений у 3 класі інтелектуальний конкурс " Юні чомучки". Конкурс складався з етапів: 1 етап " Привітання"; 2 етап " Домашнє завдання"; 3 етап "Розминка"; 4 етап "Рахівниця"; 5 етап" Вболівальник"; 6 етап "Логіка". Вчителька виховувала в учнів товариські почуття, почуття взаємодопомоги. Розвивала вміння застосовувати надбані знання, логічне мислення, увагу, пам'ять. Калабішка Н.М. провела у 3 класі інтелектуальну гру з метою cтимулювання розвитку пізнавальних можливостей дітей і розвитку їх творчої активності. Учнів 3 класу було розподілено на дві команди, учні вибрали капітанів команди. Гра складалася з п'яти етапів. І етап "Загадки"; ІІ етап "Дешифрувальник"; ІІІ етап "З'єднай прислів'я"; IV етап "Відповісти на запитання по категоріям" V етап "Написати міні-твір на тему "Як я хочу провести зимові канікули?" Учні активно відповідали на запитання, виконували всі завдання, були зацікавлені. У кінці гри команда, яка перемогла була нагороджена грамотою. У ГПД Николин М. В. було проведено відкритий захід у формі вікторини" У світі казки чарівної". Метою заходу було закріпити і узагальнити знання про казки, активізувати читацьку пам'ять.Розвивати спостережливість, уяву, увагу. Четвер. У цей день Мориляк В.В.був проведений відкритий виховний захід у 4 класі "Моя країна- Україна". На якому учні показали знання про свій рідний край, багатство нашої неньки України. Вчителька формувала почуття любові до рідної землі, гордості за неї.Виховувала патріотичні почуття і повагу до державних символів, любов до рідної мови, Батьківщини. Четвертокласники із задоволенням читали легенди, декламували вірші, співали пісні, запалювали свічечку, яка була символом любові до України. Багато розповідали про державні та народні символи. Створили віночок, який належить до національних символів - оберегів. Погралися в інтерактивну гру " Яка для тебе Україна?". У цей день Арендаш Діаною Едуардівною з 3-4 класами була проведена подорож цікавими стежинами по " Країні Міцного Здоров'я". Метою заняття було розвивати уявлення про здоровий спосіб життя, його складові; виховувати інтерес до фізичної культури, до сучасної науки про здоров'я. Тиждень початкових класів ще раз переконує в тому, що дитяча творчість, мов джерельна вода, яку черпаємо, а їй нема ні кінця, ні краю. Робота тижня проходила так, що заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів, різні напрямки виховання та були цікавими, сприяли інтелектуальному розвитку учнів.

Переглядів: 154 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2020  »