Субота

Свято Миколая

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. Напередодні 19 грудня маленькі мешканці Родниківської гімназії переповнені сподіваннями, намагаються бути особливо чемними, добрими та старанними. І завдяки  голові Полянської ОТГ Івану Івановичу Дрогобецькому наші учні також не залишились без подарунків. В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. У цей день діти чекають його з нетерпінням: вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків та «миколайчики». Але найголовніше те, що День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього. І ось очікувана мить… У цей святковий день, учні початкових класів виступали у класних кімнатах . За це їм було вручено солодощі. Емоціям не було меж… Педагогів зустріли блискучі оченята та радісні посмішки. Дітвора наперебій похвалялась дарунками. Свято Миколая святкуємо в цей час, Здійснились всі мрії, Миколай у нас. Здійснились бажання всієї дітвори, Він приніс малятам подаруночки свої. Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці, І принесе у Вашу хату Добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, Зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов’ю, І принесе усім здоров’я!!!

Переглядів: 137 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2020  »