Неділя

Свято Миколая

Здавна живе в краї звичай, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай у супроводі ангелів ходить від хати до хати і дарує дітям подарунки: цукерки, шоколад, яблука, а також одяг, взуття, книжки, маленьким — іграшки. Існує повір’я, що Святий Миколай ніколи не забував чемних, працьовитих дітей . Він для всіх є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти й милосердя. 19 грудня у школі пройшло свято на честь Святого Миколая. Діти відтворювали українські обряди, співали народні пісні, згадували прислів’я та приказки. Навчалися бути добрими, милосердними, піклуватися не лише про оточуючих людей, а й про тварин та птахів. Дуже зворушливою була молитва найменших учнів. Також під час заходу дітям була запропонована розповідь про життя Св. Миколая. Завітавши на свято, кожен проявив свої творчі здібності, отримав величезне задоволення від участі в святі. Миколай не обминув їх, прийшовши з подарунками і найкращими побажаннями від голови ОТГ І. І. Дрогобецького та начальника відділу освіти Полянської ОТГ П. І. Лізанця. За такий приємний внесок від імені учнів, батьків і педагогів закладу сердечно дякуємо цим добродіям, бажаємо їм міцного здоров'я , родинного тепла , Божої ласки. Упевнені, що ваш приклад показовий і для інших благодійників.Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо добробуту і тепла на вашому життєвому шляху. Друзі! В День Святого Миколая бажаємо вам справжнього казкового дива. Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!

Переглядів: 223 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2019  »