П`ятниця

Свято останнього дзвоник

26 травня в усіх школах УКРАЇНИ проходило свято ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Це один з тих моментів життя, який закарбовується назавжди. А разом з ним – спогади про шкільних друзів, вчителів, безтурботну пору дитинства.

Останній дзвінок школи є першим дзвоником, що відкриває нову сторінку життя – дорослого життя. Від сьогодні ви, випускники, будете самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами прокладати шлях у житті. Від сьогодні вам будувати своє майбутнє, нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави.

Як педагог, як класний керівник, як мати (Бомбушкар Т. В.) я сьогодні з вами проживаю ці хвилюючі почуття – прощання зі школою. Дай Боже, щоб ви зробили вибір справи, яка буде рідна вашій душі, стане сенсом вашого життя.

Ставте собі найвищі цілі та впевнено досягайте їх. Адже саме силою ваших знань та здобутих умінь буде творитися майбутнє країни і нашого краю, зокрема.

Сьогодні, шановні випускники, вклоніться низько своїм педагогам та батькам – вони вкладали у вас свою душу, вчили вас мислити і шукати відповіді на складні питання, допомагали прокладати шлях до фахової майстерності і стати людьми освіченими та духовно багатими.

Ви є майбутнім, завтрашнім днем України. Завжди пам’ятайте про це – від вас залежить, якою стане наша держава за кілька років. Будьте гідними цих сподівань! Нехай вам у цьому допомагає Господь!

Щасливої життєвої дороги під мирним небом і на своїй землі!

Переглядів: 344 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »