Небеснва сотня

Пам‘ять - нескінченна книга, в якій записано все і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок є подвиг учасників Революції Гідності та увічнення пам‘яті Героїв Небесної Сотні.

Щороку 20 лютого вчителі та учні нашої гімназії вшановують  подвиг Героїв Небесної Сотні. Це увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Тому в закладі з учнями проведено цикл заходів: інформаційні хвилини у 1-9 класах. (Уроки пам´яті, "Герої Майдану хто вони?", "Небесна Сотня -  в нашій пам'яті", "Герої не вмирають", перегля відеофрагментів "Хроніка подій на майдані"). У шкільній бібліотеці підготовлена виставка "Пам'ять Героїв стукає в наші серці", а також проведено молебінь за Героями, що віддали своє життя за УКРАЇНУ.

Без сумніву, можна вважати, що 20 лютого 2014 року став днем початку нової історії нашої держави. Тоді Україна на повні груди вдихнула повітря, насичене горем і журбою… Нам завжди болітимуть їхні рани… Наші серця назавжди обпалені сльозами їхніх матерів і батьків, дружин і дітей, братів і сестер… Тоді Україна, оплакуючи своїх найвідданіших, найжертовніших синів і дочок, щільніше зімкнула ряди борців за правду, волю й долю, за гідність і єдність, за соборність і державність.

Небесну Сотню пам’ятатимуть завжди, про неї обов’язково знатимуть прийдешні покоління, бо Герої не вмирають!

Переглядів: 221 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2022  »