Наше майбутнє

"Не обов'язково досягати якогось зоряного успіху,

але бути чесним перед самим собою в обраній професії - обов'язково "(Роберт Де Ніро)

Навчаючись у випускних класах кожен підліток стикається з проблемою вибору професії. Вибір майбутньої професії - це дуже важливий крок, адже обравши своє ремесло, людина зазвичай присвячує йому своє життя.

Саме тому щоб сприяти професійному самовизначенню учнів

в Родниківській гімназії 23 вересня 2020 року пройшла зустріч учнів 8-9- тих класів з адвокатом Троян Олегом Олександровичем, який проживає в місті Вінниця. Ця зустріч відбулася за погодженням керівництва на запрошення психолога гімназії Воронич Тетяни Йосипівни.

Під час зустрічі школярі дізналися про професію "адвокат". Отримали відповіді на такі запитання:

- Де можна працювати, отримавши диплом за спеціальністю «Адвокат»?

- На що слід звернути особливу увагу та над чим попрацювати, щоб досягти успіху в цій сфері?

- Як отримати максимум від студентських років під час навчання за спеціальністю «Адвокат» для побудови блискучої кар’єри?

- Із чого почати кар’єру та чого очікувати від роботодавців?

- У яких життєвих обставинах знання права може стати додатковою перевагою?

На цій зустрічі крім учнів були присутні: завідувач Юрій Іванович Полончак, заступник завідувача Марія Михайлівна Кужіль, класний керівник Олена Юріївна Лизанець, педагог організатор Наталія Михайлівна Йовбак. Під кінець зустрічі практичний психолог Тетяна Йосипівна подякувала пану Олегу за проведену зустріч та змістовну розповідь.

Учні були задоволені такою зустріччю, адже проведення таких заходів допоможе їм розкрити увесь прихований потенціал та переконатися, що зробивши правильний вибір вони матимуть можливість самореалізуватися та отримувати задоволення від своєї праці.

Переглядів: 182 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2020  »