П`ятниця

Міжнародного дня людей похилого віку.

Відзначення щорічного Міжнародного дня людей похилого віку.

Другий місяць осені починається з особливої дати Першого жовтня відзначається Міжнародний день громадян похилого віку.

«Летять літа, як білі журавлі,

Дзвенять, як ті волошки в житі,

Та не зникає слід їх на землі,

Якщо для добрих справ були прожиті»

Ця дата-не лише можливість нагадати всім людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Не проходить цей день без уваги і в Родниківській гімназії Плосківського ліцею. Вже кілька років поспіль учні нашої гімназії беруть участь в акції милосердя, приуроченій Дню громадян похилого віку.

Учні, під керівництвом класоводів, класних керівників та педагога-організатора, заздалегідь готуються до цього дня-відвідин одиноких людей похилого віку села Родниківка. Вони зібрали і підготували подарункові кошики з різними продуктами.

Спостерігаючи за тим, як старенькі люди із сльозами на очах зустрілися з гостями, мимоволі замислюєшся над вагомістю проведення таких подій.

Переглядів: 211 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2022  »