Казковий світ книги
 Учні 2 класу побували на екскурсії в бібліотеці під назвою «Запрошуємо у світ книги». Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати поради, як користуватися бібліотекою, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Бібліотекар Матушак Я.І. зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого. Другокласники познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Також провела для малечі екскурсію поличками бібліотечних надбань «З книгою дружити – в світі любо жити». Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання вікторини, присвяченої книзі під назвою «До знань золотої скарбниці», взяли участь в літературних іграх.

Переглядів: 283 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »