Казкове диво у новорічні свята

Казкове диво у новорічні свята.

Якою б не була зима за вікном-морозяною, сніжною чи навіть трохи дощовою, та незмінно вона приносить із собою улюблені дітворою новорічні свята. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща та інші урочисті дні несуть із собою веселощі, розваги, ігри, співи, танці.

Квілінг, орігамі, айріс, фолдінг- це не просто іноземні слова, а назви техніки виготовлення новорічної атрибутики, з якими добре знайомі учні Родниківської ЗОШ І-ІІ ст. Саме 5 грудня у навчальному закладі працювала «Майстерня Діда Мороза» по всіх класах. Школярики із цікавістю бралися майструвати ялинкові іграшки та композиції, адже кожному захотілося власної причетності до новорічного казкового дійства.

А днем 10 грудня відбулась виставка виробів на новорічно-різдвяну тематику: зеленоокі ялинки, ангели, новорічні прикраси з бісеру, кольорового паперу.

Як і всі казки, ця також скінчилася, але отриманих вражень вистачить на цілий рік, але допоки мерехтіння ялинкових вогників, аромат мандаринів і присмак шоколадних цукерок у поєднанні із новорічними забавами та віршами знову не розбудять у нас віру в дива.

Настільки вироби були прекрасно виготовлені, естетично, з майстерністю,

талановитістю, що не можна було визначити переможців. Перемога в участі, згуртованості, духовному настрої.

Переглядів: 316 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »