П`ятниця

«Уклін  Вам до землі любі, милі вчителі»

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли у працівників освіти особливо піднесений і радісний настрій. Щорічно першу неділю жовтня в Україні святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням.

День вчителя-чудове свято, коли ми можемо висловити свою щиру подяку нашим педагогам за їхню непросту й благородну працю, за увагу та терпіння, за бажання бачити своїх учнів, успішними та щасливими людьми.

Вчитель-важлива людина в житті кожного. Коли ми проходимо до гімназії, саме вчитель стає нашою опорою в новому світі знань. Він відкриє для нас багато нового та цікавого, вчить потрібним і корисним навичкам, допомагає орієнтуватися в житті.

У День вчителя в усіх школах особлива святкова атмосфера. Не стала винятком і наша гімназія. У Родниківській гімназії було проведено свято «Уклін  Вам до землі любі, милі вчителі». День у  гімназії розпочавсь з учнівського самоврядуванням. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це-бути вчителем. З вітаннями  до вчителів звернулись найстарші учні-дев’ятикласники.  Їхні щирі слова були як бальзам для душі педагогів. Талановито декламували  вірші та подарували безліч пісень. Атмосфера цього дня для всіх працівників гімназії була насправді теплою та доброзичливою.

Бажаємо всім вчителям наснаги, терпіння, творчих здобутків успішних учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах!

Переглядів: 183 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2022  »