Дорогі учителі!   Уся шкільна наша родина щиро вас вітає.
Щастя, здоров'я й успіхів вам бажає,
Дай вам, Боже, ще довго молодіти,
Та й не одну осінь ще з нами зустріти.
За те тепло, що в серці нам вкладаєте,
Любов до рідної землі,
За те добро, якого нас навчаєте,
Спасибі, дорогі учителі!

Спасибі вам, учителі,
Що йдем сміливо по Землі,
Що знаєм все про океани,
І чули навіть про лимани...
За Трою і за Карфаген,
За бензохлоропропілен,
За НЕ і НІ, за двічі два,
За ваші теплії слова.
За всі знання, що дали нам,
За це ми ДЯКУЄМО Вам!

День вчителя — чудове свято, коли ми можемо висловити свою щиру подяку нашим педагогам за їхню непросту й благородну працю, за увагу та терпіння, за бажання бачити своїх учнів, успішними та щасливими людьми.

Вчитель — важлива людина в житті кожного. Коли ми приходимо до школи, саме вчитель стає нашою опорою в новому світі знань. Він відкриває для нас багато нового та цікавого, вчить потрібним і корисним навичкам, допомагає орієнтуватися в житті.

У День вчителя в усіх школах особлива святкова атмосфера. Не стала винятком і наша Родниківська гімназія. З вітаннями до вчителів звернулись найстарші представники гімназійної родини - дев'ятикласники. Їхні щирі слова були як бальзам для душі педагогів. Висловити вдячність за вірність професії досить важко, проте вони це зуміли. Талановито декламували вірші, ставили сценки та співали. В підготовці та організації свята дев'ятикласникам допомагали батьки, класний керівник, педагог організатор, психолог гімназії. Не забули наші учні також привітати вчителів на пенсії.

Вчителі — наші наставники , що віддають нам свої найкращі роки життя. Нехай кожен з вас, прекрасних людей пізнає справжнього професійного та особистого щастя!

Переглядів: 196 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2020  »