Неділя

День перемоги

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

У середу, 9 травня, у Родниківці відбулося вшанування пам'яті тих , які загинули у Другій світовій війні. На обеліску, у центрі села, викарбувано 33 прізвища, імена односельчан, які ціною власного життя і здоров'я відстояли незалежність своєї Вітчизни, принесли свободу і мир на рідну землю.

Низько вклонитись і покласти траурні вінки героям фронту й тилу, тим, хто вже відійшов у вічність, і тим, які не дочекавшись звістки про перемогу, пожертвували життям заради її звершення прийшли представники Полянської ОТГ на чолі з головою І. І. Дрогобецького, школярі, вчителі школи та інші небайдужі люди.

З привітанням виступив директор школи Ю. І. Полончак.

73 роки відділяють нас від тих травневих днів, коли відлунали залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни.

Вона забрала сотні життів мешканців нашого краю, у тому числі, і наших сіл Родниківки і Родникової Гути. А невблаганний час з кожним роком забирає в інший світ тих, хто зумів повернутися додому. Але поки живуть на світі ветерани, поки є люди, що усвідомлюють важливість перемоги у цій війні, завжди житиме пам'ять у серцях наших нащадків.

І. І. Дрогобецький сердечно привітав усіх присутніх з річницею Великої Перемоги. Єдине, що затьмарює усміхнені обличчя – усвідомлення того, що ветеранів на землі стає менше.

Але серце радіє, бо на запитання наших онуків і правнуків « Що таке війна?», батьки відповідатимуть – « Не знаємо та гордимося, що знаємо людей, бачили їх, які заради нашого майбутнього подолали воєнне пекло холодної смерті».

Зі світлим святом всіх!

Учні школи у своєму виступі вшанували пам'ять тих, які подарували їм мирне небо, щасливе майбутнє, і привітали всіх з Днем Перемоги.

Переглядів: 304 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »