16 днів проти насилля

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в нашій Родниківській ЗОШ І-ІІ ст. дана акція стартувала. Метою проведення акції "16 днів проти насилля" є привернення уваги учнів до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Сьогодні у 9-му класі було проведено заняття з елементами тренінгу "Ми проти насилля" на яке було запрошено дирекцію школи та вчителів. Учні переглянули відеозапис "Ми проти насилля" після цього було обговорення. На занятті вони ознайомилися з поняттям, що таке насильство, які є види насильства. Дізналися про фактори, що сприяють насильству. Задумалися над тим, як багато "важать" наші слова і вчинки, які ми робимо, навіть, не помічаючи цього. Для того щоб закріпити знання, учні виконали практикум "Аналіз ситуацій" та вправу "Визнач вид насильства". На згадку про заняття кожен отримав "ПАМ'ЯТКУ" основним завданням якої було донести до кожного учня, що ми всі різні, але ми всі рівні. Звернувшись за допомогою, не показуємо свою слабкість, а зберігаємо життя і здоров'я. А на завершення нашої зустрічі пригадали слова мудрого царя Соломона, які він сказав багато століть тому: "Добро поставляє людину, а зло принижує". Тож бажаю і вам всім тільки добра!

Переглядів: 239 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »