П`ятниця

У велику країну знань.

У велику Країну знань.

Першовересень – перший день осені.

2 вересня – в день початку нового навчального року свої двері школярам відкрила і Родниківська ЗОШ І-ІІ ступенів.

На урочисту лінійку присвячену Дню знань зібралося багато людей – вчителі, батьки учні, рідні. Та найбільше тут чекали на головних винуватців свята – 13 першокласників.

Відтак у супроводі своїх вчителів вийшли рядочками першокласники і випускники школи.

Найперше звучали закличні акорди торжества, Державний Гімн і палкі привітання ведучих.

До присутніх з вітальним словом звернувся директор школи – Полончак Ю. І., який побажав усім щастя, здоров'я, родинного благополуччя та вдалого навчального року.

Розділити радість першого дзвоника із тими для кого він дійсно прозвучить уперше, а для кого цей нинішній навчальний рік стане останнім роком перебування у цій школі, і вже зовсім скоро на них чекає цілком новий етап дорослого життя. Завітали на свято також заступник Полянського сільського голови В.В. Зварич та Воронич В.- настоятель православної церкви. Вони щиросердечно привітали усіх присутніх із цією знаменною подією – новим етапом у житті і побажали, аби кожен день проведений у школі приносив їм багато нових знань, цікавих відкриттів та задоволення.

Після привітань учні 9 класу провели цікавий квест «Таємниці шкільного життя» з учнями 1-го класу. Діти були дуже задоволені, адже для маленьких діток це була новинка.

Урочистість завершилась Гімном України, а шкільний дзвоник пролунав стоголосо і покликав усіх у клас.

Справжнім сюрпризом для першокласників і батьків стала класна кімната оформлена за новими вимогами НУШ.

Батьки, вчителі і учні щиро подякували голові Полянської сільської ради І. І. Дрогобецькому та начальнику відділу освіти П.І. Лізанцю за турботу і відношенню до підростаючого покоління.

Переглядів: 246 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2019  »