П`ятниця

День пам'яті воїнів-афганців

15 лютого день виведення обмеженого контингенту радянських військ із Афганістану. Минають роки… Вони, як жорна, перетирають прожите і пережите на муку, з якої твориться той духовний хліб, яким живуть нові покоління, який єднає і єднатиме нас світлою пам’яттю про тих наших співвітчизників, котрі достойно пройшли випробування часом, і водночас дає наснагу на мужність і мудрість синам свого народу, шанувати минуле і впевнено дивитись в майбутнє.

В історії, як і в людському житті, немає простих уроків. Кожен з них чогось вчить, до чогось закликає. Людські жертви, страхіття війни, переживання, які довелось там пережити нашим співвітчизникам, хай нагадують нам слова-заповіт живим видатного борця проти фашизму Юліуса Фучіка ,,Люди! Будьте пильні, бережіть мир!”

Ці слова і сьогодні не втратили свого значення й актуальності.

У 7 класі (кл. керівник Пічкар Г. В.) була проведена виховна година на тему: «Крізь пекло афганської війни»

Мета якої, розширити знання учнів про історичні події афганської війни;

виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії; розповісти про односельчан, що служили в Афганістані, віддати данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям.

´

Переглядів: 178 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0